Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

 

Każdy pracodawca zatrudniający co najmniej 20 pracowników w przeliczeniu na pełen etat na dzień 1 stycznia danego roku kalendarzowego, jest zobowiązany do tworzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Obowiązek ten posiadają również pracodawcy zaliczani do sektora finansów publicznych, bez względu na liczbę zatrudnianych pracowników.

 

IURIDUS jest pierwszą w kraju firmą oferującą kompleksową pomoc w zakresie prowadzenia przez pracodawcę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nasza oferta obejmuje zarówno:

  1. Doradztwo prawne w zakresie funkcjonowania Funduszu Socjalnego na terenie zakładu pracy,
  2. Tworzenie regulaminu ZFŚS,
  3. Doradztwo prawne w zakresie rozwiązywania problemów związanych z prowadzoną działalności Funduszu Socjalnego
  4. Pomoc prawna w zakresie zgodnego z prawem realizowania świadczeń socjalnych w celu uniknięcia nieprzyjemności ze strony ZUS, Urzędów Skarbowych czy też Związków Zawodowych
  5. Doradztwo prawne w zakresie prawidłowego organizowania imprez integracyjnych pracowników ze środków ZFŚS
    • Imprezy integracyjne bez problemów z ZUS i US
  6. Organizowanie imprez integracyjnych dla pracowników z możliwością wykorzystania środków ZFŚS

IURIDUS zapewnia Państwu kompleksową pomoc w organizowaniu imprez integracyjnych dla pracowników. Oferujemy pomoc prawną, pomoc w organizacji oraz zapewnienia atrakcji w programie imprez integracyjnych. Naszym podstawowym produktem jest tworzenie imprez integracyjnych z wykorzystaniem NOWOŚCI na rynku jaką jest Bumper Ball. Bumper Ball przebojem zdobywa zwolenników na całym świecie jako wspaniały, atrakcyjny sposób aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest znakomitym uzupełnieniem imprez pracowniczych, gdyż świetnie sprawdza się jako gra zespołowa wpływająca na likwidację stresu wśród pracowników, a także jest idealnym sposobem integrowania zespołów pracowniczych.  Uczestnicy zabawy zakładają pneumatyczne kule dzięki którym mogą się swobodnie zderzać nie wyrządzając sobie krzywdy. Produkt jest dostępny prawie dla każdego bez względu na jego wiek, płeć, wyszkolenie czy sprawność fizyczną.

 

Informacje dotyczące kosztów wynajęcia Bumper Ball w celu urozmaicenia imprez integracyjnych dla pracowników znajdują się w zakładce Bumper Ball (Rekreacja) – Cennik.